22. 2. 2019

Vizualizace velkých sestav v Teamcenter

Seznamte se s možnostmi Teamcenter Visualization Mockup 11.5 při vizualizaci velkých sestav.


Seznamte se s možnostmi Teamcenter Visualization Mockup 11.5 při vizualizaci velkých sestav. S nástroji SIEMENS pro vizualizaci 3D dat je možné jednoduše tvořit operační návodky ve vysoké kvalitě a standardu Industry 4.0.

Teamcenter od společnosti Siemens PLM Software poskytuje digitální mockup a vizualizační schopnosti, takže každý v životním cyklu produktu může přistupovat a spolupracovat s 2D a 3D designovými daty. PLM vizualizace, poháněná technologií JT, umožňuje snadnou vizualizaci a zkoumání návrhových dat. S JT2Go, který je k dispozici zdarma, můžete snadno spolupracovat na datech se všemi dodavateli a externími partnery.

Teamcenter zefektivňuje vaše inženýrské a výrobní procesy vytvářením virtuálních prototypů z formátu MCAD (Mechanical Computer Assisted Design) namísto vytváření nákladných fyzických prototypů pro provádění více specializovaných studií, jako je ergonomie a plánování tras. Teamcenter je kompatibilní s nejnovějšími zařízeními VR, včetně přístrojů HTC Vive ™, Oculus Rift ™ a zařízení zSpace®, takže můžete provádět studie tvaru, zapojení a funkce a provádět revize návrhu, ponořte se do virtuálního světa digitálního produktu dvojče.

 

Více informací o Teamcenter Visualization Mockup nebo videoukázka